Akgs Yapı
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

HAKKIMIZDA

AKGS
Yapı

İnşaat sektöründe yılların verdiği eşsiz tecrübemizle bir çok farklı büyük inşaat projesine imzamızı güvenle eş anlamlı olarak attık. Her projemizde bir önceki projeden daha azimli ve daha çok tecrübe kazanmış olarak kararlı çalışmaktayız. Türkiye'nin onlarca ilinde hayata geçirdiğimiz fabrika ve sanayi tesislerinin inşaasında önemli rol oynayan firmamız, baraj ve enerji santrali tesislerinin inşaasında da çok önemli bir çözüm ortağı olarak yer almıştır.

Bununla beraber ses, ısı, yangın izolasyon uygulamaları, otoyol, viyadük ve köprü inşaalarında büyük partner olarak bir çok firmanın içinde bulunduğu konsorsiyumlarda yer almıştır. AVM, iş merkezleri, liman, marina gibi tesislerin yapımında da sektörün vazgeçilmez lokomotifidir.  Büyük tesis projelerinden kazandığı tecrübelerini konut projelerine de aktararak, yeni yaşam alanlarına AKGS Yapı Danışmanlık imzasını atıyoruz. Felsefemiz çarpıcı , fonksiyonel , özel tasarımlarla uzun ömürlü projeler üretip uygulamaktır.

Üstlendiğimiz projelerde; her zaman fark yaratmayı kendimize hedef edindik . Çağdaş, özgün,çevreye duyarlı, yeni teknolojiler kullanarak özel projeler yaratıp uyguluyoruz. Tüm projelerimiz firmamız mühendislerinin titiz kontrolü ile izlenmektedir.

BİZE ULAŞIN